Subpage photo

Skład celny w Stalowej Woli

W ramach prowadzonej przez nas agencji celnej oferujemy również usługę składu celnego. Najważniejszym atutem składu celnego jest możliwość odroczenia płatności celno-podatkowych od importowanych towarów. Pozwoli to poprawić efektywność gospodarowania finansami w Twojej firmie oraz umożliwi odpowiednie zagospodarowanie towaru. Towar pod zabezpieczeniem celnym może przebywać w magazynie nawet przez długi czas. Importowane towary mogą być wprowadzane i wyprowadzane z naszego magazynu czasowego składowania w dowolnym momencie, kiedy Twoja firma potrzebuje konkretnego towaru. Obowiązek opłacenia należności celno-podatkowych pojawia się w momencie wyprowadzenia partii towaru ze składu celnego, a płatność obliczana jest proporcjonalnie tylko od aktualnie wyprowadzanego towaru.

Posiadamy świadectwo upoważnionego przedsiębiorcy AEO nr PLAEOC400000190029

AEO logo

Co możemy dla Ciebie zrobić?

  • Wykonamy kompleksową obsługę magazynowania i obsługę celną przesyłek w naszym składzie celnym
  • Wprowadzimy i wyprowadzimy towar w partiach, które aktualnie potrzebujesz
  • Poprzez składowanie towaru w magazynie celnym odroczymy Twoje należności celno-podatkowe na nieograniczony czas składowania towarów
  • Zapewniamy transport przechowywanych towarów

Dzięki wykorzystaniu magazynu czasowego składowania Twoja firma może sprowadzić dużo większą ilość towaru, niż jest jest to obecnie potrzebne. Rozwiązanie to pomoże Ci uzyskać korzystniejsze ceny towaru u Twoich dostawców, a podatek celny opłacisz dopiero w momencie wyprowadzanie towaru z magazynu.

Skład Celny cena - ile kosztuje usługa magazynu celnego

W usługach związanych ze składem celnym nie ma jednej, ustalonej kwoty za składowanie towaru. Każdorazowa wycena ustalana jest indywidualnie i przygotowywana w odniesieniu do aktualnych potrzeb naszego klienta. Przygotowując kalkulację bierzemy pod uwagę kilka kilka najważniejszych czynników: wielkość i objętość towaru, który ma być umieszczony w składzie celnym, kwotę zabezpieczenia celnego oraz częstotliwość złożeń. Jeśli interesują Cię nasze usług- skontaktuj się z nami lub zostaw swój numer telefonu. Przygotujemy ofertę dostosowaną do potrzeb Twojego biznesu.

Person

Skontaktuj się z nami aby dowiedzieć się więcej

+48 605 853 310

lub podaj swój numer telefonu a my oddzwonimy tak szybko jak to możliwe

Phone icon
Call icon

Zostaw swój numer telefonu

Chcesz z nami porozmawiać? Zostaw nam swój numer. Oddzwonimy w kilka minut!

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.